Prisijungti!
rainbow

 

 
Gegužės 23-27 dienomis įstaigoje organizuota atvirų durų savaitė. Jos metu kvietėme tėvelius pagal galimybes dalyvauti ugdymo(si) procese: būti stebėtojais ar mokytojais.. Džiugu kad sulaukėme įvairių iniciatyvų: pasakų skaitymo, profesijų pristatymo, naujų žaidimų mokymo, piknikų, talkų organizavimo ir kt. Ši savaitė taip pat buvo skirta ir individualiems pokalbiams su grupių mokytojais, aptariant vaikų pažangą ir pasiekimus.
„Smalsučių“ grupėje svečiavosi ir mokytoja tapo Saulės mamytė. Ji vaikus mokė pasigaminti popierines gėlytes ir drugelius. Kartu su vaikais iš įvairių spalvų popieriaus kirpo ir gamino darbelius, kuriais dekoravo grupės aplinką. Fausto tėtis pristatė staliaus profesiją ir pradžiugino pačio pagamintais mediniais žaislais.


Saulėtą 24-osios dienos popietę gausus „Boružiukų“ grupės tėvelių būrys su savo vaikais dalyvavo renginyje grupės lauko aikštelėje „ Aktyviai judu, pramogauju, užsiimu naudinga veikla“.
Kol vaikučiai, prižiūrimi smagiai leido laiką žaisdami, šokdami, džiaugdamiesi burbulais ir užkandžiaudami, tėveliai su mokytojomis Renata ir Ilona bei padėjėja Inga kibo į darbus. Visų dėka, vaikų žaidimų aikštelė pasipildė naujomis ugdymo(si) priemonėmis ,,Vandens pramogų sienele", ,,Krepšinio lenta", ,,Virtuvės baldų komplektu su reikmenimis".
„Saulės zuikučių“ grupė sulaukė ir šokių mokytojos (Jorės mama). Visi kartu salėje dalyvavo smagioje ir aktyvioje valandėlėje su šokiais ir įvairiais šokio žaidimais. Visą savaitę darželyje karaliavo futbolas. Šios sporto šakos elementų vaikus mokino Motiejaus, Ąžuolo, Noelio, Arono tėčiai.
„Aitvariukų“ grupėje lankėsi Dominyko, Edvino ir Emilės mamytės. Vaikai klausėsi sekamos pasakos „Mikė Pūkuotukas ir mėlynas balionas“, aplikavo ir ragavo skanias braškes, įvairiomis technikomis vaizdavo spalvotą lietutį ir džiaugėsi padovanotu burbulų pūtimo aparatu.
„Drugelių“ grupės Rusnės tėtis visiems darželio vaikams padovanojo edukacinį susitikimą su Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos šaunia komanda. Tėvelių iniciatyva pradėta atnaujinti „Bitučių“ grupės lauko aikštelė. Atvirų durų savaitę vainikavo „Pelėdžiukų“ grupės tėvelių organizuotas piknikas. Mokytojais tapo patys tėveliai, vaikai atliko įvairias užduotis ir ieškojo paslėpto lobio. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis.
Labai džiugu, kad tėveliai geranoriškai, aktyviai prisideda prie vaikų ugdymo, noriai bendrauja, bendradarbiauja su grupių komandomis. Ši atvirų durų savaitė buvo spalvota ir kupina atradimų bei netikėtumų.

NUOŠIRDUS AČIŪ.

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.