Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Lapkričio 16-20 dienomis darželyje vyko teminei savaitei „Pastebėkime šalia esantį“ skirti renginiai (savaitė skirta Tolerancijos dienai paminėti).  Kiekviena savaitės diena darželio vaikučių ir darbuotojų dėka pražysdavo vis kita spalva.

Pirmadienis -„Gerumo diena“ buvo baltas. Vaikai žiūrėjo animacinius filmukus „Obuolių maišas“, „Trys paršiukai“,  juos aptarė. Kadangi šių metų Tolerancijos savaitės simbolis -  mozaika , visų grupių  vaikai iš įvairių medžiagų stengėsi sukurti kuo įdomesnę mozaiką ir ją parodyti tėveliams bei kitų grupių draugams.

Antradienis -„Diena be patyčių“ buvo raudonas. Apžiūrėjome plakatų parodą „Duok ranką – būk draugas“. Aptarėme kaip svarbu pripažinti ir gerbti kito skirtumus, kaip draugiškai ir tolerantiškai elgtis su bendraamžiais. Darėme darbelius „Mandagumo žodžių karalystė“.

Trečiadienis - „Pagalbos diena“ buvo mėlynas. Vyko diskusijos apie gerus darbus, pagalbą kitam, vaikai tvarkėsi  savo žaislus grupėse . Gamino  dovanėlę draugui.

Ketvirtadienis - „Svečių diena“ buvo geltonas. Salėje visos grupės klausėsi grupės „Tonika“ koncerto,  svečiavosi  pas draugus kitoje grupėje , žaidė  žaidimus,  piešė, vaišinosi.

Penktadienis - „Draugystės“ diena buvo žalias. Savaitę užbaigėme pramoga salėje. Pasakų fėja (auklėtoja J. Križokienė ) ir tigriukas  (auklėtoja R. Šoblinskienė) su vaikais žaidė, dainavo, šoko, linkėjo vaikams būti draugiškais.

Tikimės, kad gautos žinios apie toleranciją, draugiški pokalbiai ilgai išliks vaikų širdutėse. Juk gerumo niekada nebūna per daug !

Vyresnioji auklėtoja Rasa Šoblinskienė