Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau tam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Todėl kiekvienas tėtis ir kiekviena mama susiduria su įvairiais auklėjimo iššūkiais. Kiekvienam pažįstama abejonė „Ar pasielgiau teisingai?“, „Ar aš gera mama?“. Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakymus rasite STEP tėvų tobulėjimo grupės susitikimuose.

Kviečiame į pozityvios tėvystės įgūdžių grupę STEP 0-5 m. vaikų tėveliams!

Septyniuose, kartą per savaitę vykstančiuose grupės susitikimuose, jūs:

-          įgysite daugiau pasitikėjimo savimi kaip tėvais;

-          geriau suprasite savo vaiką ir jo netinkamo elgesio priežastis;

-          išmoksite padrąsinti vaikus;

-          sužinosite, kaip nustatyti ribas ir taisykles namuose;

-          suprasite, kuo skiriasi bausmės nuo pasekmių;

-          suprasite, kaip auginti vaiko savivertę ir savarankiškumą.

Grupės susitikimai vyks Biržų lopšelyje-darželyje „Genys“.

Spalio 4, 11, 18, 25, lapkričio 8, 15, 22 dienomis. Pradžia 16.30 val.

Susitikimus ves Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacijos narė Kristina Pikūnė.

Dalyvavimas joje tėveliams nieko nekainuoja.

Būtina registracija.

Jei turite klausimų: el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba tel.: +370 675 79964

Daugiau apie STEP programą: www.stepgrupes.lt

Grupė yra projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Biržų rajone“ dalis. Finansuojama iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

O čia registracijos anketa: