Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Vasario 16-oji-ypatinga šventė visai Lietuvai. Vasario 9-13d.d. darželyje vyko kūrybinės raiškos savaitė „ Lietuvėle- tu graži“. Norėdami paminėti šią svarbią datą, į svečius pasikvietėme mokyklos-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ vaikus. Pasisveikinę ir susipažinę vieni su kitais, pradėjome švęsti Lietuvos gimtadienį. Papuoštoje darželio salėje vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles apie tėviškėlę, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, Rusnė pagrojo su kanklėmis. Paskui vaikai žiūrėjo skaidres apie Lietuvos miestus, kaimus, nuostabią jos gamtą. Po to darželio galerijoje apžiūrėjo plakatų parodą, skirtą Vasario 16 dienai paminėti.

Grupėje Vyturėlio „Smalsučių“ grupės auklėtoja Danguolė pasiūlė vaikams kartu atlikti kolektyvinį darbą - ant Lietuvos žemėlapio kontūro pažymėti miestus, nupiešti upes, miškus, ežerus ir užklijuoti širdutes. Vėliau vaikai pasveikino vieni kitus pačių padarytais darbeliais. Buvo linksma, smagu –tikras Lietuvos gimtadienis.

Mūsų tikslas ugdyti tautiškumą, patriotiškumą, meilę savo kraštui. Juk meilė Tėvynei-tai pirmiausia ir meilė vieni kitiems.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, vyresnioji auklėtoja

Ona Drevinskienė